nat. comp. en kennismaking wedstrijddag 6 Zwolle Stg. Michiel Boccia

Boccia.nl  |  04-03-2017
Tijd: 10.00
                   Wedstrijdsport: competitie individueel;
Breedtesport: comp. recreanten - kennismakingstoernooi; clubteamwedstrijden

De wedstrijddag waarop de resterende wedstrijden vóór de herindeling van de BISFed-divisies, Open klasse en Recreanten Gevorderden wordt georganiseerd i.s.m. Stg. Michiel Boccia Zwolle en ReVAS-Peperbus op zaterdag 4 maart 2017 a.s. in sporthal Zwolle-Zuid, Jan van der Heydenstraat in Zwolle.
Hoofdscheidsrechter:  Wim van Klink
        http://www.boccia.nl/pictures/content/76.jpg
Vandaag spelen de volgende competitiespelers in de Paralympische divisies en Open klasse de laatste serie wedstrijden in de voorrondes.
BISFed A-divisie:
Judith Bulthuis, Erik van der Eijk, Tine Jonckheere en Barend Drost;
BISFed B-divisie
Bert Tubbax,  Rob van der Eijk, Grace Ramakers, Bart van der Veen, Chantal van Engelen en Renso Heutink
Open klasse:
Patrick van Klink, Stefan Roembeek, Koos Sportel en Joep van der Wiel.

Overzicht van de te spelen wedstrijden Wedstrijdsport:
te downloaden:  hier

UITNODIGING Kennismakingstoernooi Michiel Boccia Zwolle is hier te downloaden.

Alle recreanten die zaterdag 4 maart 2017 boccia willen spelen, moeten zich melden vóór vrijdag 24  februari 2017 bij de contactpersoon van hun vereniging. Spelers die geen lid bij een vereniging zijn en een keertje boccia willen spelen, worden hierbij uitgenodigd om zich aan te melden bij secretaris@boccia.nl vóór donderdag 23 februari  2017.
Inschrijfgeld voor recreanten gevorderden: € 7,50 en voor beginners: € 5,00.

Deelnemers recreanten:       (per 16 febr. 2017)
ReVAS De Peperbus - Zwolle:
Luus Wagemakers * (vanaf 11.00 uur)  (km) - Linda Mulder (rg)
ISVA - Arnhem: 
Margreet Bos (rg)
G.S.E. - Emmen
Aly Dost (km) - Beate Oosterhof (km) - Ingrid de Wacht (km) - Peter Kies (km)
Boccia Roermond e.o.:
Henk Fleuren (rg) - Riny Nederveen  (rg) - Gonnie Passage (rg) - Annie Dierikx (rg)
Sportclub Werkenrode - Groesbeek:  
Bram van Laar (km)
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen: 
Eveline van der Ven (rg)
ISV De Kameleon - Den Haag: 
A
lewijn van der Kuil (rg) - Annemiek Lispet (km) - Ron Ende (km)
Boccia De Pont - Rotterdam:
Rick den Hollander (km) - Suha Aydin (rg) - Thomas Mirck (rg)
Officials:
scheidsrechters:
Wim van Klink - Monique Ramakers - Jeannette van Klink - Fred Tatje -
- Michel van den Broek -  Ton Kon - Lieve Van den Bossche -
asp.-scheidsrechters:
Ikram Piarelal
Annemiek - Martijn - William
tijdwaarnemers:
Annemiek Tatje - Martijn Tatje - William Gerrits - Marijke Veldhuis - Lisanne Ludikhuizen
Gerry Elbers
organisatiecomité:
Henriette Tatje - Marja en Ton ten Berge                                                                                

Overzicht nationale kalender