nat. comp. + kennismaking wedstrijddag 9 Rotterdam Boccia De Pont

Boccia.nl  |  07-05-2017
Tijd: 09.45
                 zondag 7 mei 2017  ROTTERDAM

Wedstrijdsport
: competitie individueel;
Breedtesport: comp. recreanten - kennismakingstoernooi; clubteamwedstrijden

Omnisportvereniging De Pont te Rotterdam organiseert i.s.m. Gehandicaptensport Nederland haar eerste wedstrijddag op zondag 7 mei 2017.
Locatie: Sporthal De Wilgenring, Melanchtonweg 70, 3052 KV Rotterdam
             (Schiebroek)  Hoofdscheidsrechter: Ronny Van Assche

Niet aanwezig:  
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:    Stefan Roembeek (Open klasse)
Gidos - Gits:           Tine Jonckheere  (BISFed A-divisie)
Somival - Waregem: 
Pieter Verlinden  (BISFed A-divisie) - Jan Vercammen (Open klasse)
SvG - Den Bosch:
Maud Jagt (BISFed B-divisie)

Aanmelden recreanten:
Alle recreanten die zondag 7 mei boccia willen spelen, moeten zich melden vóór vrijdag 28 april 2017 bij de contactpersoon van hun vereniging. Spelers die geen lid bij een vereniging zijn en een keertje boccia willen spelen, worden hierbij uitgenodigd om zich aan te melden bij secretaris@boccia.nl vóór donderdag 27 april 2017.
Inschrijfgeld voor recreanten gevorderden: € 7,50 en voor beginners: € 5,00.

Boccia De Pont - Rotterdam:
Dewi Hornis * - Antonie Michels - Jelmer Teensma * - Rick den Hollander - Kimberly Hupperetz - Frank van Lenten * - Sarah Thijssen * - Kevin van der Weijde
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:  
Eveline van der Ven  (vanaf 10.30 uur)
Only Friends - Amsterdam:
Ellen Kuiper - Marga van Lith - Wieger van Lith
ISVA - Arnhem:
Margreet Bos - Carla van Leeuwen
ISV De Kameleon - Den Haag: 
Ron Ende - Annemiek Lispet
Boules Plesant - Vlissingen:
Jo Poepele - Will Hoogesteger - Jolanda van Tillo - Lianne Wiggelinkhuizen - Lizet Paardekooper - Sarah Pastor - Ank Fondse

Open klasse (vanuit recreanten - najaarsreeks)
Boccia Roermond e.o.
Annie Dierikx - Henk Fleuren - Riny Nederveen - Gonnie Passage (open klasse)
ISV De Kameleon - Den Haag: 
Alewijn van der Kuil (open klasse tot 16.00 uur)

BisFed B-divisie (vanuit recreanten - Najaarsreeks / Open klasse)
Bocciaver. De Pont - Rotterdam:
Thomas Mirck - Stan Meinema * - Suha Aydin * - Dave Stam
Spinnaker - Antwerpen:
Stephen Van Camp

Officials
scheidsrechters:
Wim van Klink - Jeannette van Klink - Monique Ramakers - Gideon van Beers - Ronny Van Assche - Yvon Peeters - Hans van Teeffelen - Jan van Tillo - Henrietta Szekeres -

aspirant-scheidsrechters:
Ikram Piarelal  (tot 16.00 uur) - Priscilla van Tillo - Daniëlle van Klink -
tijdwaarnemers:
Patrick Ramakers - Corrie de Waal - Gerry Elbers -

Overzicht nationale kalender