Open Nederlandse Kampioenschap boccia 2017 KERKDRIEL

Boccia.nl  |  02-12-2017
Tijd: 08.45
Zaterdag 2 december 2017 zijn de Open Nederlandse Kampioenschappen boccia in MFC De Kreek te Kerkdriel o.l.v. hoofdscheidsrechter Marie-Claire Parent.

Wie kan er inschrijven voor dit ONK 2017?
1. Geclassificeerde spelers uit binnen- en buitenland (o.a. competitiespelers)
2. Deelnemers die regelmatig deelnemen aan de toernooien voor recreanten
3. Spelers die kennis willen maken met boccia

Hierbij zijn ook sporters die aan de Paralympische Talentdagen boccia hebben deelgenomen, van harte welkom.

Er wordt gespeeld in de volgende categorieën (bij een inschrijving van minimaal 4 deelnemers):
BISFed  BC1*  -  BC2  - BC3 - BC4**  - BC5**
Open klasse
Recreanten: toernooi voor gevorderden
Kennismakingstoernooi
* Bij te weinig deelnemers worden deze deelnemers toegevoegd aan de BC2-klasse
** Te weinig deelnemers in de BC4- en/of BC5-klasse: deze klassen worden samengevoegd.

Meer informatie over het ONK 2017 kunt u lezen in deze info-brief.
De officiële uitnodiging met de inschrijfformulieren zijn maandagavond 6 november op de site van Gehandicaptensport Nederland en op deze site onder Nieuws geplaatst.
Inschrijven tot vrijdagavond 17 november a.s.

Onderstaande aanmeldingen zijn op de sluitingsdatum per 17 november 2017 24.00 uur binnen:

Only Friends - Amsterdam
BC1-klasse: Barend Drost
Breedtesport: Wicher van Lith - Marga van Lith - Ellen Kuiper *
Wapper - Antwerpen:
BC2-klasse:  Bert Van Dyck
ISVA - Arnhem:
Breedtesport:   Margreet Bos
Somival - Waregem:
BC3-klasse:  Pieter Verlinden
Open klasse:  Jan Vercammen
MGJ - Antwerpen: 
BC3-klasse:  Sven Persyn - Simon Verbruggen
Boules Plesant - Vlissingen:
BC5-klasse: Renata Sparacino
Open klassePatrick van Klink - Mario Hillebrandt - Lilian Verhagen
Breedtesport: Will Hoogesteger - Jolanda van Tillo - Jo Poepele - Ank Fondse
ISV De Kameleon - Den Haag:
Open klasse:  Joep van der Wiel
Breedtesport:  Paul Ros
Spinnaker - Antwerpen:
BC5-klasse:  Stephen Van Camp
BC3-klasse:   Jordi Van den Branden - Achille Elsmoortel - Robin Van Lommel
SvG Den Bosch:
BC2-klasse Nick Peeters
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:
Breedtesport:  Jochem Blaauwhof - Sander Zondag
BC2-klasse:   Bernd Meints - Judith Bulthuis
BC5-klasse:   Grace Ramakers
Open klasse:  Stefan Roembeek - Inge van Teeffelen
ReVAS De Peperbus - Zwolle:
Open klasse:  Koos Sportel
Boccia Gooi - Huizen:
BC2-klasse: Bart van der Veen
BC5-klasse: Chantal van Engelen
Breedtesport:  Naomi Scholten - Dennis de Haan - Chloë Landstra * - 
                     Bram van Laar * - Offek van Kessel
Boccia De Pont - Rotterdam:
BC3-klasse:  Jelmer Teensma  - Suha Aydin
BC4-klasse:  Rick den Hollander  
Boccia Roermond e.o.: 
Breedtesport:  Els Hoedemakers - Annie Dierikx - Gonnie Passage - Tiny Baetsen -
                      Riny  Nederveen - Ger Baetsen - Henk Fleuren


Officials:
scheidsrechters:
Marie-Claire Parent - Jan van Tillo - Wim van Klink - Ronny Van Assche - Yvon
Peeters - Michel van den Broek - Gideon van Beers - Hans van Teeffelen - Ton Kon - Henrietta Szekeres - Frank Immens (tot 13.00 uur) - Monique Ramakers -
Karen Peeters -
aspirant-scheidsrechters:
Peter Brouns - Danielle van Klink - Priscilla van Tillo - Ikram Piarelal -
tijdwaarneming:
Gerry Elbers - Mien Brouns - Corrie de Waal - Yvette Immens (tot 13.00 uur) - Jan Van Dyck - Jane van Eijck - Pieter van Eijck - Patricia de Jongh (tot 13.00 uur) -


 

Overzicht nationale kalender