dag 2:  zaterdag 21 ">

nat. comp. en kennismaking dag 2 SvG Den Bosch

Boccia.nl  |  21-10-2017
Tijd: 09.30
   dag 2:  zaterdag 21 oktober 2017  SvG Den Bosch
Wedstrijdsport: competitie individueel; Breedtesport: competitie Recreanten - kennismakingstoernooi; clubteamwedstrijden

sporthal De Schutskamp, De Eendenkooi 1, 5223 KG  Den Bosch
telefoon: 073 - 621 86 72 

Hoofdscheidsrechter: Ronny Van Assche

Wedstrijdsport:
Niet aanwezig vandaag:
BISFed A-divisie:  Pieter Verlinden  (Somival) - Judith Bulthuis (ASV Vizier)
BisFed B-divisie:   -
Open klasse:        Koos Sportel (ReVAS De Peperbus)

Vandaag wordt er voor de recreanten een kennismakingstoernooi georganiseerd ( € 5,00 inschrijfgeld) en voor  recreanten regelmatig spelend een aantal wedstrijden in de najaarscompetitie. (€ 7,50 inschrijfgeld per wedstrijddag).
Spelers kunnen zich aanmelden tot donderdagavond 12 oktober 2017 22.00 uur. 
Klik hier voor de uitnodiging.

Recreanten:       (aanmeldingen per 12 oktober 2017)
SvG Den Bosch:
(km): Hélène Kloosterman - Marlien van Bommel - Nicolet Dijkers - Iris Zwart
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen: 
Jochem Blaauwhof  (km) - Tiny van der Pluijm - Rob van der Eijk * - Erik van der Eijk -
Sander Zondag
Boccia Roermond e.o.:
Ger Baetsen - Tiny Baetsen - Annie Dierikx - Margriet Karsmakers - Riny Nederveen - Gonnie Passage
Boules Plesant - Vlissingen:
Ank Fondse
TIEBO - Tienen B:
José Van Hove - Monique Mathijs - Gert De Bruyn (km) - Filip Billen - Vicky Huybrechts - Lies Boels
De Pont - Rotterdam:
Dewi Hornis *  (km)  - Jelmer Teensma * (km)
ISVA - Arnhem:   
Margreet Bos  (rg)
ISV De Kameleon - Den Haag:   
Paul Ros  (km)
De Tubanten - Enschede:   
Igor Stojanovic *  (rg)
Maaseik:  Daan Segers (km)

Officials:
scheidsrechters:
Ronny Van Assche - Gideon van Beers - Michel van den Broek - Hans van Teeffelen -  Monique Ramakers - Yvon Peeters (tot 15.00 uur) - Jan van Tillo - Wim van Klink - Ton Kon - Frank Immens (tot 15.00 uur) - Henrietta Szekeres -
asp.-scheidsrechters:
Ben Vorstenbosch - Peter Brouns - Danielle van Klink - Priscilla van Tillo - Victor Billen - Dorien Boels
tijdwaarnemers:
Gerry Elbers - Mien Brouns - Jan Van Dyck - Corrie de Waal  - Jan Poelstra -  Toos Vorstenbosch - Yvette Immens (tot 15.00 uur) - Jo-anne van Vlijmen - Veronique Wouda (vanaf 13.30 uur) - Eemie Timmermans
callroom:   Patrick Ramakers

 

Overzicht nationale kalender